Projekty unijne po raz trzeci

Projekty unijne po raz trzeci

Po raz kolejny przeprowadzamy dla Urzędu Marszałkowskiego w Gdańsku akcję, promującą projekty zrealizowane z funduszów Unii Europejskiej. Do naszych zadań należy m.in. opracowanie harmonogramu, przygotowanie i umieszczenie postów oraz sponsorowanie postów w ramach kampanii Facebook Ads. 

Publikowane materiały dotyczą zróżnicowanych obszarów, takich jak edukacja, turystyka,  infrastruktura, służba zdrowia, przedsiębiorczość czy aktywizacja zawodowa i społeczna. Głównym założeniem kampanii jest podkreślanie praktycznego wymiaru realizowanych projektów. Stosując adekwatnie dobrane grafiki, wprowadzające ożywienie emoji i przystępnie zredagowane treści, nakłaniamy odbiorców do zapoznania się ze szczegółami akcji,  kierując ich na dedykowaną stronę  www.rpo.pomorskie.eu. Kampania Pomorskie w Unii potrwa do 11 października. Zachęcamy do polubienia profilu i śledzenia efektów naszych działań na bieżąco.
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.