Projekty unijne po raz trzeci

Projekty unijne po raz trzeci

Opublikowany

Po raz kolejny przeprowadzamy dla Urzędu Marszałkowskiego w Gdańsku akcję, promującą projekty zrealizowane z funduszów Unii Europejskiej. Do naszych zadań należy m.in. opracowanie harmonogramu, przygotowanie i umieszczenie postów oraz sponsorowanie postów w ramach kampanii Facebook Ads. 

Publikowane materiały dotyczą zróżnicowanych obszarów, takich jak edukacja, turystyka,  infrastruktura, służba zdrowia, przedsiębiorczość czy aktywizacja zawodowa i społeczna. Głównym założeniem kampanii jest podkreślanie praktycznego wymiaru realizowanych projektów. Stosując adekwatnie dobrane grafiki, wprowadzające ożywienie emoji i przystępnie zredagowane treści, nakłaniamy odbiorców do zapoznania się ze szczegółami akcji,  kierując ich na dedykowaną stronę  www.rpo.pomorskie.eu. Kampania Pomorskie w Unii potrwa do 11 października. Zachęcamy do polubienia profilu i śledzenia efektów naszych działań na bieżąco.

Udostępnij

Odświeżony wizerunek gdyńskiej marki Batory

Batory to centrum handlowe stanowiące od 18 lat ważny punkt na mapie Gdyni nie tylko ze względu na fakt lokalizacji w samym  centrum. Jesteśmy dumni, mogąc pracować dla klienta, którego ambicją było wpisanie się w nadmorski charakter miasta.