Wymarzona współpraca z miastem Gdynia

Wymarzona współpraca z miastem Gdynia

Beeffective to firma z Miasta z morza i marzeń, więc tym bardziej jesteśmy zaszczyceni, że wśród naszych Klientów znalazło się Miasto Gdynia.

Stworzenie strategii obecności w social media dla Urzędu Miasta Gdynia skupiało się bezpośrednio na rozszerzeniu zastanej formuły komunikacji o nowe rozwiązania formatowe, zwiększające angażowanie obecnych i pozyskiwanie nowych fanów profilów Facebook, Instagram i Twitter. Podzieliliśmy się swoimi doświadczeniami z Referatem Relacji z Mediami, czego efektem było zwiększenie różnorodności treści zamieszczanych w social media. Obecnie przygotowujemy i publikujemy materiały na Facebooku i Instagramie. Jedna z głównych linii komunikacji dotyczy promocji wydarzeń odbywających się na terenie miasta. W trakcie ich trwania angażujemy się w relacjonowanie przebiegu, posługując się tekstem, fotografią i video. Celem usprawnienia życia mieszkańców - poprzez umożliwienie im łatwego planowania codziennych spraw - inna linia komunikacji zakłada informowanie o potencjalnych zmianach w organizacji ruchu, ze względu na realizowane remonty i przebudowy. Oczywiście w naszych propozycjach nie brakuje realizacji skupiających się na turystycznym charakterze miasta, uwzgledniających wszelkie zalety nadmorskiej lokalizacji. Poszukujemy atrakcyjnych wizualnie propozycji z zakresu fotografii i video (tworzonych przez ludzi zafascynowanych Gdynią), udostępniając je na Instagramie. Ponadto, we własnym zakresie tworzymy kreacje wizualne opowiadające o Gdyni przy użyciu takich formatów jak Boomerang i  Hyperlapse. Pod względem graficznym wspieramy miasto, wdrażając elementy identyfikacji wizualnej korespondujące z pierwotnym key visual.

Jeśli jesteście ciekawi,  jak wygląda komunikacja młodego miasta, to gorąco zapraszamy do śledzenia i angażowania się na profilach @Gdynia i @gdynia_official.
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.