Beeffective dla Gdynia Design Days

Beeffective dla Gdynia Design Days

Po raz kolejny współpracujemy z największym letnim festiwalem Designu w Polsce, jakim jest Gdynia Design Days. Strefy spotkań, prelekcje, warsztaty, wystawy, projekcje filmowe, prezentacje projektów kilkudziesięciu twórców z całej Polski, a nawet gra miejska to nie jedyne wydarzenia tego przedsięwzięcia. Nagłośnienie takiej ilości akcji w uporządkowany sposób, wymaga oczywiście konsekwentnie i precyzyjnie realizowanego planu. 

Zintensyfikowaną kampanię promocyjno-informacyjną realizujemy od maja, a jej kulminacyjny etap będzie dotyczył  relacjonowania festiwalowych wydarzeń. Żeby uporządkować informacje o atrakcjach Gdynia Design Days służy stosujemy różne formaty postów (video, stories, Boomerang, GIF), dostosowane do charakteru danej informacji.  Koordynujemy działania promocyjne na platformach: Facebook, Instagram, Snapchat, Pinterest, YouTube i Vimeo, wspierając zasięg wybranych postów kampaniami w sieci wyszukiwania i sieci reklamowej AdWords, Facebook Ads czy Instagram Ads. Ponadto koordynujemy zapisy na wydarzenia organizowane w ramach Gdynia Design Days za pomocą serwisu Evenea.pl.Poza tym - zgodnie z hasłem jubileuszowego 10. wydania festiwalu- na wszelkie sposoby wywołujemy kreatywny #sztorm
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.