Lato z Creme Cycles

Lato z Creme Cycles

Opublikowany

W tym roku realizujemy akcję promocyjną dla naszej ulubionej marki rowerów miejskich. W kampanii dla Creme Cycles jesteśmy odpowiedzialni za płatne działania efektywnościowe i wizerunkowe na Facebooku, Instagramie, Twitterze, YouTubie oraz w wyszukiwarce Google. 

 Zawsze zależy nam, aby zrozumieć produkty naszych Klientów, zanim rozpoczniemy kampanię promocyjną. W ramach rutynowych działań testujemy je na wszelkie możliwe sposoby, aby później precyzyjnie formułować grupy odbiorców reklam. Sprawdźcie, jak jednocześnie można spędzać czas za kółkiem i biurkiem, dzięki Creme Cycles.
Cremecycles.jpg

Udostępnij

Fuckup Nights

W maju braliśmy udział w 21. edycji wydarzenia „Fuckup Nights Trójmiasto”, zorganizowanego w Gdańskim Inkubatorze Przedsiębiorczości STARTER. Podczas prezentacji Tomek Piotrowski opowiadał  o początkach swojej kariery zawodowej, korzyściach i wadach pracy dla korporacji, a także planach zarządzania własną firmą z hamaku. Podzielił się refleksjami, pokazując, jak jego zamysły zostały zweryfikowane przez czynniki niezależne. Przeanalizował okoliczności, które wpłynęły na konieczność znalezienia alternatywnego modelu biznesowego (wciąż dającego komfort pracy porównywalny z wakacjami pod palmami), czego owocem jest marka Beeffective. Jeśli szukacie inspiracji, które pomogą Wam w rozwoju własnych pomysłów, to zachęcamy do obejrzenia relacji video z udziałem Tomka!