Beeffective na Social Media Show

Beeffective na Social Media Show

Social Media Show to święto marketingu i mediów społecznościowych, organizowane od 2014 roku przez Gdański Inkubator STARTER. Tegoroczna edycja odbywa się w dniach 27.02.2017r. – 03.03.2017r. Podczas tygodnia wydarzeń eksperci przekazują uczestnikom wiedzę i umiejętności z zakresu komunikacji, trendów, kryzysów, zagrożeń oraz podsumowują ubiegły rok. Nie mogło nas zabraknąć na tym wydarzeniu!

27 lutego Tomek oraz Mateusz jako eksperci marketingu internetowego, poprowadzili spotkanie w ramach wydarzenia ,, Trendy marketingowe, czyli MUST HAVE na 2017". Na Social Media Show opowiadali o tym, w którą stronę zmierzają social media oraz jak wykorzystać działania na Facebooku i Instagramie do rozwoju swojego biznesu. Dziękujemy Organizatorom za możliwość wystąpienia i cieszymy się, że zostaliśmy wyróżnieni i mogliśmy czynnie uczestniczyć w wydarzeniu! Czekamy już na kolejną edycję #SocialMediaShow!
Powiązane artykuły
Fuckup Nights

W maju braliśmy udział w 21. edycji wydarzenia „Fuckup Nights Trójmiasto”, zorganizowanego w Gdańskim Inkubatorze Przedsiębiorczości STARTER. Podczas prezentacji Tomek Piotrowski opowiadał  o początkach swojej kariery zawodowej, korzyściach i wadach pracy dla korporacji, a także planach zarządzania własną firmą z hamaku. Podzielił się refleksjami, pokazując, jak jego zamysły zostały zweryfikowane przez czynniki niezależne. Przeanalizował okoliczności, które wpłynęły na konieczność znalezienia alternatywnego modelu biznesowego (wciąż dającego komfort pracy porównywalny z wakacjami pod palmami), czego owocem jest marka Beeffective. Jeśli szukacie inspiracji, które pomogą Wam w rozwoju własnych pomysłów, to zachęcamy do obejrzenia relacji video z udziałem Tomka!
Konferencja FastTony.es

Na początku lutego wzięliśmy udział w pierwszej konferencji FastTony.es w Pomorskim Parku Naukowo-Technologicznym w Gdyni. Podczas całego dnia wykładów, paneli dyskusyjnych i warsztatów zgłębialiśmy swoją wiedzę dotyczącą Facebook Ads, pozyskiwania leadów i badania grupy docelowej.
Creative Morning: Ho Ho home&you, czyli świąteczny e-commerce

30 stycznia, podczas wydarzenia Creative Morning w Gdańskim Inkubatorze Przedsiębiorczości STARTER, odbyła się prezentacja dotycząca działań marketingowych kończących 2016 rok dla marki home&you. Sklep internetowy tej marki to jeden z najprężniej działających sklepów internetowych w Polsce.
Udany i pracowity rok 2016 w Beeffective

Na co dzień żyjemy socialami, ale bardzo cieszymy się, że w 2016 roku mieliśmy kilka okazji, aby spotkać się z Wami na żywo! 
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.