Udany i pracowity rok 2016 w Beeffective
Udany i pracowity rok 2016 w Beeffective

Udany i pracowity rok 2016 w Beeffective

Na co dzień żyjemy socialami, ale bardzo cieszymy się, że w 2016 roku mieliśmy kilka okazji, aby spotkać się z Wami na żywo! 

Nasz konferencyjny rozkład jazdy prezentował się następująco:

- Socialowe tips and tricks”, w ramach Social Media Show / Gdański Inkubator Przedsiębiorczości STARTER / 14.03
- “Skuteczne kampanie reklamowe na Facebooku i Instagramie’’ / Geek Girls Carotts #32, O4 / 25.04
- “Siła nowego video w social media – na co warto postawić – Snapchat vs. Instagram Stories” / Strefa Startup / 17.10
- “Lubię to czy kupuję to? czyli efektywny social commerce.” / Creative People/Creative Ideas, Inkubator Starter / 14.11
- Skuteczne kampanie reklamowe w Google Adwords i na Facebooku, czyli jak rozwinąć sprzedaż przez nowe media” / Konferencja: Jak nowocześnie zarządzać firmą? / 16.11
- “Efektywny content marketing, jakie treści prezentować w social media, aby przyciągać uwagę rozpieszczonej widowni?” / Strefa Startup / 23.11
- “F-commerce, czyli jak prowadzić efektywne kampanie sprzedażowe na Facebooku oraz Instagramie?” / Strefa Startup / 12.12

Podczas wszystkich wystąpień i warsztatów dzieliliśmy się z Wami naszą wiedzą i doświadczeniem, które zdobywamy w naszej codziennej pracy.
Dziękujemy wszystkim uczestnikom, którzy byli obecni podczas spotkań na żywo! Widzimy się już w przyszłym roku z kolejną dawką inspiracji!
  • “Socialowe tips and tricks”, w ramach Social Media Show
Powiązane artykuły
Fuckup Nights

W maju braliśmy udział w 21. edycji wydarzenia „Fuckup Nights Trójmiasto”, zorganizowanego w Gdańskim Inkubatorze Przedsiębiorczości STARTER. Podczas prezentacji Tomek Piotrowski opowiadał  o początkach swojej kariery zawodowej, korzyściach i wadach pracy dla korporacji, a także planach zarządzania własną firmą z hamaku. Podzielił się refleksjami, pokazując, jak jego zamysły zostały zweryfikowane przez czynniki niezależne. Przeanalizował okoliczności, które wpłynęły na konieczność znalezienia alternatywnego modelu biznesowego (wciąż dającego komfort pracy porównywalny z wakacjami pod palmami), czego owocem jest marka Beeffective. Jeśli szukacie inspiracji, które pomogą Wam w rozwoju własnych pomysłów, to zachęcamy do obejrzenia relacji video z udziałem Tomka!
Beeffective na Social Media Show

Social Media Show to święto marketingu i mediów społecznościowych, organizowane od 2014 roku przez Gdański Inkubator STARTER. Tegoroczna edycja odbywa się w dniach 27.02.2017r. – 03.03.2017r. Podczas tygodnia wydarzeń eksperci przekazują uczestnikom wiedzę i umiejętności z zakresu komunikacji, trendów, kryzysów, zagrożeń oraz podsumowują ubiegły rok. Nie mogło nas zabraknąć na tym wydarzeniu!
Konferencja FastTony.es

Na początku lutego wzięliśmy udział w pierwszej konferencji FastTony.es w Pomorskim Parku Naukowo-Technologicznym w Gdyni. Podczas całego dnia wykładów, paneli dyskusyjnych i warsztatów zgłębialiśmy swoją wiedzę dotyczącą Facebook Ads, pozyskiwania leadów i badania grupy docelowej.
Creative Morning: Ho Ho home&you, czyli świąteczny e-commerce

30 stycznia, podczas wydarzenia Creative Morning w Gdańskim Inkubatorze Przedsiębiorczości STARTER, odbyła się prezentacja dotycząca działań marketingowych kończących 2016 rok dla marki home&you. Sklep internetowy tej marki to jeden z najprężniej działających sklepów internetowych w Polsce.
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.