Gdynia Design Days 2016
Gdynia Design Days 2016

Gdynia Design Days 2016

Już 1 lipca o godzinie 18:00 w Pomorskim Parku Naukowo-Technologicznym w Gdyni odbędzie się wernisaż festiwalu Gdynia Design Days 2016. Miło nam ogłosić, że jesteśmy odpowiedzialni za komunikację w mediach społecznościowych oraz kampanię internetową na Facebooku i Instagramie.

GDD jest to najważniejszy letni festiwal designu w Polsce. Impreza adresowana jest do masowej publiczności, projektantów, grup zawodowych z obszaru kreatywnego biznesu oraz przedsiębiorców wszystkich branż. W tym roku możemy oglądać trzy wystawy.
Wystawa główna Odzyskane udowodni, że morze i tereny przybrzeżne to nie tylko wakacyjna strefa plażowania. Przedstawione zostaną różne ujęcia tematu morza, poprzez niezwykłe przykłady przyjaznych środowisku rozwiązań projektowych.
Irrational Times przybliży dawne techniki rzemieślnicze używane w krajach nadbałtyckich – tkactwo, snycerkę, słomkarstwo, naturalne barwienie, które połączone zostaną z nowoczesnymi technikami np. drukiem 3D.
 Na wystawie In Motion zobaczymy przykłady innowacyjnego sprzętu, przeznaczonego do uprawiania sportu i rozwijania aktywności, odpowiadające na potrzeby mieszkańców współczesnych miast.
Podczas GDD2016 jesteśmy odpowiedzialni za komunikację w mediach społecznościowych oraz kampanię internetową na Facebooku i Instagramie. Dzięki takim narzędziom, jak FastTony.es jesteśmy w stanie docierać bezpośrednio do osób zainteresowanych tematem designu czy projektowania. Dodatkowo prowadzimy działania w Google, gdzie opieramy się na wynikach w wyszukiwarce oraz  wyświetlamy kreacje graficzne w ramach Google Display Network osobom, które odwiedziły już www.gdyniadesigndays.eu. 
Ponadto monitorujemy markę online, dzięki narzędziu Brand24 a także koordynujemy zapisy na warsztaty i wykłady na portalu Evenea.pl.
Zapraszamy na tegoroczną edycję Gdynia Design Days!
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.