Witamy w newsroomie Beeffective
Witamy w newsroomie Beeffective

Witamy w newsroomie Beeffective

Miło nam powitać Was w newsroomie Beeffective, w którym oprócz aktualności związanych z działalnością firmy znajdziecie także wiele eksperckich tekstów i porad, które przybliżą Wam rynek social media i performance marketingu, czyli wszystko to, czym specjaliści Beeffective żyją na co dzień. 

Przeanalizowaliśmy potrzeby i oczekiwania naszych klientów – tych nowych i tych potencjalnych. Wychodząc im naprzeciw, postanowiliśmy zebrać wszystkie informacje na temat naszej pasieki w jednym miejscu. Pokażemy różnorodność tematów, którymi się zajmujemy – od profesjonalnego budowania profili społecznościowych po obsługę zaawansowanych kampanii i pomoc w kreowaniu spójnego wizerunku w sieci przy wykorzystaniu nowoczesnych narzędzi.
Stawiamy na jasne, eksperckie komunikaty, które pokażą szeroką gamę kompetencji naszego teamu. Doskonale rozumiemy ciągle zmieniający się wirtualny rynek i chcemy podkreślić, że nie tylko trzymamy rękę na pulsie, ale też, że skala naszych działań jest wszechstronna i rozbudowana.
Biuro prasowe będzie zawierało następujące sekcje:

AKTUALNOŚCI – zbieramy tu wszystkie informacje, związane z codzienną działalnością Beeffective. Pokazujemy nowe narzędzia, informujemy o ważnych wydarzeniach w życiu firmy, a także zdajemy relację o stale rozszerzającej się ofercie i współpracy z nowymi, interesującymi markami.

KONFERENCJE – pokażemy, że stawiamy na ciągły rozwój i podwyższanie kompetencji naszych ekspertów. Staramy się wychodzić naprzeciw bardzo wymagającego rynku i stale podnosimy poprzeczkę w kwestii naszych umiejętności. Bierzemy udział w szkoleniach, sympozjach, konferencjach. Ponadto przekazujemy naszą wiedzę dalej i szkolimy innych. Jesteśmy w stanie rozbudowywać nie tylko własne umiejętności, ale w jasny i przystępny sposób przybliżyć skomplikowane mechanizmy procesów i zależności związanych z tzw. socjalem i marketingiem internetowym.

CASE STUDY – strefa ekspercka, w której analizujemy zagadnienia związane z social media i performance marketingiem na przykładzie dotychczas prowadzonych działań. Dzielimy się swoimi spostrzeżeniami i analizami, które pozwalają na efektywne zarządzanie profilami naszych klientów.

EKSPERCI – przedstawione sylwetki poszczególnych członków naszego teamu, z podziałem na sfery zainteresowań. Nasz zespół tworzą prawdziwi pasjonaci, którzy z chęcią podzielą się wiedzą i doświadczeniem, nabytymi w wieloletniej pracy zawodowej. Jeśli jesteś dziennikarzem i potrzebujesz komentarza do zagadnienia związanego z social media czy szeroko rozumianego marketingu internetowego, z tego poziomu sprawnie będziesz mógł się z nami skontaktować.

PRESS KIT –znajdziesz tu logo firmy do pobrania oraz Credentials – prezentację, w której zawarliśmy najważniejsze informacje o naszej pasiece: zakres działań, kompetencje, realizacje.

Stworzenie biura prasowego jest odpowiedzią na potrzeby rynku i inicjacją dalszego, dynamicznego rozwoju naszej pasieki w nowych dla nas obszarach. Jeśli macie jakieś sugestie, bądź zauważyliście, że o czymś zapomnieliśmy, napiszcie do nas koniecznie. Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania i sugestie.
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.