Prowadzimy działania dla WSAiB

Prowadzimy działania dla WSAiB

Opublikowany

Miło nam ogłosić, że od Nowego Roku odpowiadamy za kampanię Facebook Ads dla Wyższej Szkoły Administracji i Biznesu w Gdyni. 

Odpowiadamy za promowanie najciekawszych kierunków studiów. Nasz cel to pozyskanie nowych studentów  👩‍🎓👨‍🎓👩‍🎓 poprzez działania efektywnościowe w social media.

Strategia dla WSAiB w dużej mierze opiera się na skutecznym wdrożeniu kampanii na zasadzie lejka sprzedażowego.

Uczelnia im. E. Kwiatkowskiego w Gdyni to jedna z największych  uczelni niepublicznych w Polsce i pierwsza tego typu placówka na  Pomorzu. Tym bardziej jesteśmy dumni, że możemy wspomagać tę uczelnię w działaniach promocyjnych.

Kopiuj tekst

Udostępnij

Sam Nektar: Prowadź efektywne kampanie w InstaStories

W poprzednim wydaniu #samnektar opowiadałam o tym, jak skutecznie działać na Instagramie oraz  w jaki sposób wykorzystywać nowości do promocji marki w tym kanale.  Dziś skupię się na kampaniach na Instagramie. W związku z tym, że temat  jest dość szeroki, zaprezentuję jedną z możliwych form – reklamę w  InstaStories. Zaletą takiego formatu jest to, że reklamy są  pełnoekranowe i skupiają uwagę użytkowników. Wyświetlane są pomiędzy  poszczególnymi Relacjami przez 5 sekund (w przypadku zdjęć), przez 15  sekund (w przypadku video) albo do momentu zamknięcia. Poniżej krótka instrukcja tworzenia takiej reklamy oraz kilka przydatnych tipów.